Ik ben me suf aan het lezen maar ik kan niet vinden of de spring reverb het enige verschil is tussen de normale b2600 en de Blue/Grey editions. Zag op FB Rob Keeble iets zeggen over de PS caps in het filter circuit maar volgens mij gaat dat over de Behringer versie vs het origineel. Mijn gevoel zegt dat het alleen de spring reverb is. En die ga ik helemaal niet gebruiken, ik wil alleen de big sky gebruiken. Maar toch wil ik de blauwe omdat je blauw is.
Ik snap dat je de blauwe wilt, die matcht beter bij de Big Sky qua kleur natuurlijk, ik wil een Grey Meanie want die past beter bij mijn Boss Space Echo.

Maar ff zonder gekheid; ik kan het ook nog niet echt ontdekken wat de verschillen zijn, het klinkt een beetje verwarrend als je de berichten leest tot nu toe, als je ook de intro in de clip hoort met allemaal uitspraken alsof er nog allemaal nieuwe en betere componenten aan zijn toegevoegd, ik denk ook dat ze bedoelen met de Arp zoals de meesten 'm kennen.
Rob heeft inderdaad ook gezegd dat de 2600 zoals Behringer 'm uitbrengt meer in de lijn zit zoals de Arp ooit bedoeld was.
Anyway; ik wacht het de komende maanden wel af en dan zal het vanzelf wel duidelijk worden.