Hilversum 3 interval signaal

Luisterde iemand hier ook nog naar Rhaufaser en Walhalla Symfonie van de KRO? Dat waren voor mij de radio hoogtepunten uit de jaren 80. Met name dat laatste programma was voor synth liefhebbers niet te versmaden.
 
Rhaufaser zeker wel, Walhalla Symfonie doet geen bellen rinkelen, is van na mijn radio in de avond tijd. Jammer dat later de radio het domein geworden is van in zichzelf zwelgende exhibitionisten zoals die vreselijke Corton. Ook StuBru is haast niet meer aan te horen. Maar goed, ik ben dan ook van de tijd dat er op Hilversum 3 doodleuk om twee uur 's middags Going For The One van Yes in z'n geheel gedraaid werd en 's avonds de VPRO de muzikale en seksuele voorlichting verzorgde.

Die verzorgingsstaat bestaat niet meer. 's Tegenwoordigs moet je het maar zelf uitzoeken op het internet. Waar natuurlijk nog veel meer leuks te vinden is dan vroeger op de radio, alleen moet je er nu moeite voor doen.
 
KRO had ook het radio programma "DEMO", waar een keur aan reggae/dub vinyl/acetaat dubplates etc voorbij kwam!
Beetje een unknown programma voor de meesten denk ik.
 
Oh wat vet!! :D Ik heb nooit geweten dat dit het begin van het wilhemus was..

Ik kan me nog herinneren dat dit vroeger op de wekkerradio te horen was eind jaren 80 alleen ik dacht dat het toen op radio 4 was, met ook akoestische muziek maar wel hetzelfde deuntje.

Ik heb er geen opname van, wel een interpretatie daarvan... Niet dat iemand daarop zit te wachten......
 

Attachments

  • radio vier.mp3
    912,5 KB · Bekeken: 121
Back
Top